התקרחות גברית

התקרחות גברית - שמים לזה סוף

תופעת ההתקרחות הגברית מלווה גברים רבים מספור ברחבי העולם לאורך שנים רבות ומהווה את אחת הבעיות היותר קשות בקרב גברים בעלי דימוי עצמי נמוך. מקור התופעה של התקרחות הוא בהופעתו של רכיב ה-DHT המקושר לרמות גבוהות של טסטוסטרון ועל כן הוא יכול להופיע אצל גברים בכל גיל ולהשפיע על דלילות השיער. התקרחות גברית מתחילה על פי רוב במפרצי השיער ובקודקוד. גברים בעלי קרחת עשויים לחוות דימוי עצמי נמוך וכן ירידה בביטחון העצמי העלולה להוביל לקושי בסיטואציות חברתיות וכן קושי בעבודה. empirehair


התמודדות עם התופעה

מאחר והתופעה הינה בעלת שורשים תורשתיים חזקים לא תמיד ניתן למנוע אותה לחלוטין ,אך בהחלט ישנם פתרונות רבים שעומדים לרשות הגברים המתקרחים שאותם ניתן לנצל. בין הפתרונות הללו תמצאו שלושה עיקריים. הראשון הוא תוספת שיער. תוספת שיער עברה דרך ארוכה מאז ראשיתה וכיום מהווה פתרון עשיר בטכנולוגיה מתקדמת. יחד עם זאת, בין אם מדובר בשזירה או בהלחמה, זהו פתרון המתאים יותר לנשים מאשר לגברים בשל התאמתו הטבעית לשיער ארוך. פתרון נוסף מגיע בדמות השתלת שיער. זהו פתרון יעיל יחסית אך גם מורכב ויקר בשל היותו כרוך בהליך כירורגי.


תכשירי שיער - EMPIRE HAIR MAX

תכשירי שיער הם פתרון נוסף לבעיית ההתקרחות הגברית וטומנים בחובם יתרונות רבים על פני הפתרונות האחרים. התכשיר הינו קל ליישום ובשימוש יום יומי של כחצי דקה מביא לתוצאות מידיות. התכשיר אינו מכתים בגדים או כלי מיטה וניתן לישון איתו ללא חשש. בנוסף, הוא מגיע בשבעה גוונים פופולריים להשתלבות טבעית עם שיערכם הטבעי. התכשיר קיבל את אישור משרד הבריאות והוא אינו נושא שום תוקף כך שניתן להשתמש בו ללא הגבלת זמן. Hair max מגיע באריזה חסכונית ונוחה לשימוש ואינו גורם לתופעות לוואי כלשהן. לא סתם זהו הפתרון הטוב ביותר והפשוט ביותר להתקרחות גברית.


EMPIRE HAIR MAX

אם גם אתם סובלים מתופעת ההתקרחות הגברית ואינכם יודעים מה לעשות היכנסו עוד היום לאתר. באתר הבית שלנו תוכלו לקבל פרטים מלאים על תכשיר hair max ולהזמין אותו עד לפתח ביתכם ללא כל קושי. הפסיקו לסבול מהתקרחות גברית והתחילו ליהנות משיער בריא ומלא.  EMPIRE HAIR הוא אתר הבית של חברת ה.ל היגיינה וקוסמטיקה בע"מ המתמחה בפיתוח ושיווק מוצרים לנשירת שיער בארץ ובעולם.