התקרחות

התקרחות - המחלה של המאה העשרים

בחברה המודרנית שבה אנו חיים ישנו דגש עצום על המראה חיצוני. החזות היא הכל. על כן אין זה פלא כי כאשר יש ליקוי כלשהו במראה החיצוני שלנו אנו נוטים לחוש פגיעה גם בביטחון העצמי שלנו. דבר העלול להוביל לא אחת גם לפגיעה באינטראקציות שלנו עם אנשים אחרים בעבודה ובזירה החברתית. זוהי תופעה מאוד מוכרת מעולם הפסיכולוגיה והיא מקבלת חיזוק רב מעולם המדיה שבו דוגמנים ודוגמניות יפהפיים ניבטים אלינו מכל עבר. empirehair


שיער חלש מוביל בסופו של דבר לדלילות וקירחות.

השיער הוא המאפיין החזותי הבולט ביותר והוא כעין כרטיס ביקור שלנו אל העולם החיצוני. גברים רבים סובלים מהתקרחות בכל שלבי החיים. התקרחות זו מובילה לפגיעה בביטחון העצמי שלהם מול בנות המין היפה כמו גם בסיטואציות שונות בעבודה. התופעה מתחילה כאשר רמות גבוהות של טסטוסטרון מייצרות את ה-DHT חומר שנצמד אל השיער שלראשינו ומחליש אותו עד כדי אובדן שיער. אצל גברים התקרחות מתחילה במפרצים ובקודקוד בדרך כלל וממשיכה אל יתר הראש.


מגוון שלם של פתרונות בשוק

תופעת ההתקרחות מטרידה גברים רבים ואפילו נשים אך למרבה המזל ישנם פתרונות רבים בשוק. ניתן לחלק את הפתרונות שלושה סוגים. תוספות שיער, השתלות ותכשירים. תוספות שיער כשמן כן הן - תוספת של שיער בשזירה או הלחמה ומהוות פתרון קוסמטי בלבד. השתלות הן הליך כירורגי מורכב ויקר אשר אורך זמן רב. תכשירים רפואיים לטיפול בהתקרחות קיימים בשפע כדוגמת EMPIRE HAIR MAX אשר יישומו אורך כשלושים שניות והוא מהווה את הפתרון הקל והפשוט ביותר לתופעה.


יתרונות התכשיר

בזכות EMPIRE HAIR MAX ניתן להגיע למראה שיער נקי ומלא בשלושים שניות בלבד. גם הסרת המוצר מתבצעת בפשטות באמצעות חפיפה רגילה של הראש. התכשיר משתלב עם המראה הטבעי של שיערכם בזכות העובדה שהוא מגיע בשבעה גוונים והוא אינו מכתים בגדים במקרה והוא בא עימם במגע. מוצר זה מגיע באריזה חסכונית ונוחה לנשיאה ממקום למקום. הוא אינו פג תוקף לעולם והוא קיבל כבר את אישור משרד הבריאות לשימוש הודות גם לעובדה שאין לו שום תופעות לוואי. הפתרון הקל והנוח להתקרחות.


EMPIRE HAIR MAX

אם גם אתם סובלים מהבעיה היכנסו עוד היום לאתר EMPIRE HAIR והזמינו גם אתם את התכשיר המהפכני ותפסיקו לסבול. האתר מציע לכם גישה מהירה ונוחה אל התכשיר, באמצעות טופס הזמנה פשוט ומהיר. היכנסו אלינו עוד היום לקבלת מידע וביצוע הזמנה.